SZKLARNIE PRZYDOMOWE

Jedną z wielu rzeczy, która sprawia że uwielbiamy szklarnie domowe jest to, że bez względu na pogodę możemy cieszyć się latem cały rok. Wyobraź sobie, że słońce i kwitnące rośliny otaczają Cię każdego dnia, pomimo szarej zimy za oknami. Wyobraź sobie, że Twój dom lub ogród rozszerzy się o dodatkową, zieloną przestrzeń, w której będziesz mógł odpoczywać, relaksować się i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz pracować w pełnym komforcie klimatycznym zarówno dla Ciebie jak i dla roślin. Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jaki nadamy kształt temu miejscu. Czy przeniesiemy Cię do ogrodów śródziemnomorskich, byś każdego dnia mógł cieszyć się własnymi cytrusami, a może marzy Ci się ogród tropikalny, z egzotycznymi pnączami i bananowcami? Dlaczego nie? Z nami nie musisz się ograniczać! Przypomnij sobie zapach i kolory ukochanych, wakacyjnych krajobrazów. Z nami na stałe zagoszczą w Twoim domu.

NASZE ROZWIĄZANIA

Z nami rozwijaj swoje pasje na zupełnie innym poziomie. Nasze rozwiązanie to zupełnie nowy, innowacyjny ale sprawdzony już i działający pomysł na dotychczasowe rozumienie oranżeria, domowe szklarnie czy ogród zimowy. Wyróżnia nas to, że tworzymy idealny klimat nie tylko dla komfortu i wzrostu roślin i także idealne środowisko dla ludzi, pod względem jakości powietrza, temperatury, odświetlenia i wilgotności.

PROJEKTY I WYKONANIE

Zapewniamy doradztwo, projekt i wykonawstwo w pełnym zakresie tak aby sama budowa dostosowana była w pełni do Twoich potrzeb. Wybierzemy konstrukcję i zaaranżujemy wnętrze, zintegrujemy szklarnie z domem, dobierzemy odpowiednie urządzenia aby zapewnić idealny mikroklimat wewnątrz budowli, dostosowany do wymagań klimatycznych Twoich i wybranych przez Ciebie roślin. Miej klimat wakacji przez cały rok!