Przydomowe oranżerie i ogrody zimowe dołączyły do naszej oferty!

Jedną z wielu rzeczy, która sprawia że uwielbiamy szklarnie domowe jest to, że bez względu na pogodę możemy cieszyć się latem cały rok. Wyobraź sobie, że słońce i kwitnące rośliny otaczają Cię każdego dnia, pomimo szarej zimy za oknami. Wyobraź sobie, że Twój dom lub ogród rozszerzy się o dodatkową, zieloną przestrzeń, w której będziesz mógł odpoczywać, relaksować się,  spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz pracować w pełnym komforcie klimatycznym zarówno dla Ciebie jak i dla roślin. Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jaki nadamy kształt temu miejscu. Czy przeniesiemy Cię do ogrodów śródziemnomorskich, byś każdego dnia mógł cieszyć się własnymi cytrusami, a może marzy Ci się ogród tropikalny z egzotycznymi pnączami i bananowcami?

Korzystamy z innowacyjnych, ale sprawdzonych rozwiązań w projektowaniu przydomowych ogrodów zimowych i oranżerii. Dzięki nim tworzymy idealny klimat nie tylko dla komfortu i wzrostu roślin ale także idealne pod względem jakości powietrza, temperatury, wilgotności i oświetlenia środowisko dla ludzi.

Zapewniamy doradztwo, projekt i wykonawstwo w pełnym zakresie tak aby sama budowa dostosowana była w pełni do  potrzeb odbiorców. Wybierzemy konstrukcję i zaaranżujemy wnętrze, zintegrujemy szklarnie z domem, dobierzemy odpowiednie urządzenia aby zapewnić idealny mikroklimat wewnątrz budowli, dostosowany do wymagań klimatycznych Twoich i wybranych przez Ciebie roślin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą