Ogrody na tarasach Mennica Legacy Tower

W samym sercu Warszawy, w budynku głównej siedziby mBank i WeWork znajduje się niezwykły ogród, który wspomaga  kreatywne myślenie o symbiozie człowieka z naturą.

Ogrody w miejscu pracy to zupełnie nowa formuła dla przestrzeni biurowej. Przestają być dodatkiem a stają się realną ofertą dla najemców i właścicieli budynków. Zaaranżowane tarasy z widokiem na panoramę miasta, odpowiadają bowiem na potrzeby zarówno osób szukających cichego, tonącego w zielni miejsca do pracy jak i tych przestrzeni  do odpoczynku i złapania oddechu. Są ekskluzywnym uzupełnieniem przestrzeni biurowej. Ekskluzywnej, ponieważ bez wychodzenia z biura przenosimy się w zupełnie inną rzeczywistość i łapiemy zupełnie inną perspektywę

Łączenie wielu funkcji i potrzeb na równi z wyzwaniami estetycznymi, mającymi działać na wszystkie zmysły użytkowników leżały u podstaw idei ogrodów Mennica Legacy Tower http://mennicalegacytower.pl/glowna

Ogrody z widokiem na miasto to idealne miejsce do organizacji warsztatów, czy wieczornych bankietów, podczas których miasto i jego światła stają się niezwykłym tłem.

Pierwszy ogród znajduje się na tarasie najwyższej wieży, gdzie ma swoją siedzibę mBank. Kolejny jest zaaranżowany na tarasie drugiej wieży w biurze WeWork. Oba tarasy zostały zaplanowane z myślą o użytkownikach dla których zaprojektowano zupełnie nową linię mebli. Wyróżnia je połączenie wygody z funkcjonalnością. W ramie siedzisk wbudowane zostało oświetlenie dające przyjemne, miękkie światło wydobywające z roślin ich naturalną barwę.

Sama zieleń została zaaranżowaną w charakterze wyspowym. Naturalna kompozycja roślin delikatnie buduje wnętrza, jednocześnie otwiera widok na panoramę Warszawy.