PEŁNA OBSŁUGA

Nie rezygnuj ze swojego ogrodu. Szczególnie teraz w czasach epidemii zyskuje on nowego wymiaru i znaczenia. Oferujemy pełną usługę projekt ogrodu i zakładanie ogrodów. Połączenie spotkań Skype, Zoom zdjęć i filmów, Google Earth i Street View pozwala nam prowadzić biznes w nieco zmodyfikowanej formie, ale równie efektywnej. Dzięki nowym narzędziom  online urządzanie  ogrodu stanie się dla Ciebie tańsze.

Mamy własne bardzo solidne metody  przeprowadzenia wywiadu za pomocą sieci, a samo projektowanie ogrodów stanie się przyjemną przygodą.

SADZENIE ROŚLIN

Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz mieć ogród dojrzewający wraz z Tobą i Twoją rodziną, czy odpoczywać w cieniu drzew z historią? Czekają na Ciebie rośliny młode i te kilkudziesięcioletnie. Współpracujemy ze sprawdzonymi szkółkami z Polski, z Holandii i z Niemiec, które gwarantują najwyższą jakość dostarczanych roślin. Jeśli chcesz zasadzić je sam, my je dostarczymy i udzielimy Ci niezbędnych wskazówki i instrukcji. Możesz też skorzystać z naszej kompleksowej oferty projektu i realizacji.

OPŁATY i KOSZTY

Wyślij nam zdjęcia swojego ogrodu i jego wymiary a my się z Tobą jeszcze tego samego dnia skontaktujemy by ustalić zakres i koszty.